درباره ما یا بهتر بگم درباره محیا لیزر

در اولین روزهای سال ۹۳  برای مجموعه محیا لیزر، ضرورتی را در زمینه خدمات برش لیزری غیرفلزات را احساس کردیم؛ولی تقریبا هیچ بستر مناسبی وجود نداشت و یا اگر بستری مناسب موجود بود، باید تعامل جداگانه‌ای با تک تک اعضا این صنف اتفاق می‌افتاد. در نتیجه به این فکر افتادیم که، مجموعه ای حرفه ای و کامل را به منظور از بین بردن محدودیت شهر و استانرا ایجاد کنیم ، و توانایی ارائه خدمات به تمام هموطنان عزیزمان را در سراسر ایران عزیزمان داشته باشیم .

 

درباره محیا لیزر

 

 

محیا لیزر 

گروه تولیدی محیالیزر ،با داشتن بالاترین ظرفیت تولید در زمینه محصولات چوبی و لیزری  ،با استفاده از تجربیات خط تولید خود و همچنین کار و تلاش و تکیه بر تعهد ،تخصص وصداقت در کار ،در صدد بوده تا ضمن بهره گیری از تجربه محصولات خود را در خور و شایسته شما هموطنان به بهترین وجه ارائه نماید.

گروه تولیدی محیالیزر با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و دستگاهها آماده انجام کلیه خدمات و همچنین خدمات درخواستی بصورت سفارشی ، از سوی مشتریان عزیز می باشد.

انجام کلیه خدمات حکاکی و برش روی انواع غیر فلزات مانند چوب چرم پلکسی گلاس پارچه کاشی سرامیک و کلیه متریالهای شما مشتریان و همچنین ساخت کلیه محصولات موجود درسایت و همچنین سفارشی کردن محصولات فوق و طراحی و تولید محصولات جدید، به صورت کاملا مکانیزه در مجموعه محیالیزر قابل انجام است. در دنیای امروز که کیفیت در بیشتر محصولات تولیدی فدای قیمت تمام شده محصول شده است، مجموعه ما با تکیه بر دانش کارکنان و توان علمی و فنی و همچنین تعهد در ساخت محصولات با کیفیت توانسته رتبه مناسبی را در این زمینه کسب کند. مشتری مداری از اصول مجموعه محیا لیزر بوده و پایبندی به شعار فروش آخر کار نیست سرلوحه گروه محیا لیزر میباشد. سرمایه اصلی مجموعه اعتماد مشتریان می باشد و کلیه پرسنل با تمام وجود در حفظ این سرمایه می کوشند. همکاری با شما عزیزان  از بزرگترین افتخارات ما میباشد .

باتشکر

مجید عین آبادی

شماره تماس جهت دریافت مشاوره و هماهنگی : ۰۹۳۹۷۳۵۹۸۲۱